סיפורים אישיים

הסיפורים האישיים אינם מכילים את שמות הילדים, על מנת לשמור על פרטיותם ולאפשר להם לבחור כשיגדלו באם ירצו להחשף.

04.02.2010 בבוקר

לאחר 8 שעות של צירים,שהיוו פיצוי עצום ותיקון ללידתה של אחותה הבכורה -  שנמשכה 41 שעות, הגיחה בתנו השנייה לעולם.

בחדר הלידה נכחו בעלי ואמי, ששמחו כל כך לדעת שעוד כמה דקות, תתווסף נשמה נוספת למשפחת אנגלר.

הלידה הכי טראומטית... שלי...

שחר נולדה עם נבוס על שליש מהקרקפת ועל אוזן ימין עם קצת נגיעה לכיוון הצוואר והלחי. גם על היד ועל הרגל יש לה כתמי נבוס אך הם בהירים יותר ודומים לכתמי לידה ואין כוונה להוציאם. נבוס זה למעשה שומה כמו כל נקודת חן רק שהיא עצומה בגודלה. הרופאים מודדים את זה במידות Small, Medium, Large, נבוס שמצריך ניתוחים להסרה נקרא giant nevus. יש מקרים שעל הנבוס לא צומח שיער, אומרת מיטל, הנבוס שאיתו נולדה שחר הוא נבוס שעיר אך עדיין סוג השיער שצומח עליו שונה מסוג השיער שהיה לילדה בחלק הבריא של הראש. 

 להיות סבא של נכדתי שלי זה להעריץ ילדה בת שנתיים וחצי.  בבסיס היא הייתה צריכה להיות מושא לרחמים נכמרים, אבל  עם כל הבעיה המולדת שדבקה בה היא משדרת שמחה ושובבות. 

היה קשה להגיע לפתח חדר הלידה ולהבחין באלון חיוור ווחלוש ולשמוע את סיפורו בדבר הנגע שפשה בגבה ובבטנה התחתונה, עם הפתרון הקשה שהציעו הרופאים בחדר הלידה – טיפול בכוויות במלאת לה שבועיים.

 ילד שלא מפסיק לצחוק. ארז גאון

Ynet 10.02.2013

 תסמונת נדירה: ארז בן 4.5 מכוסה שומות שחורות

כשארז נולד, הבעת השמחה על פני הוריו התחלפה במהירות בבהלה: כל גופו היה מכוסה בשומות כהות בשל תסמונת נדירה. היום הם מנסים ללמוד ממנו איך לחייך לעולם. "תגובות הסביבה חתכו כמו סכין",‬ הם מספרים ב-"24 שעות" ב"ידיעות אחרונות" סמדר שיר פורסם: 10.02.13, 09:12

ילדה שלי, אהובה שלי

היום לפני שלוש שנים בדיוק יצאת לאוויר העולם.

יום שלא ישכח אף פעם.